Bahagian Perpustakaan | UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA KAMPUS BINTULU SARAWAK
» Bahagian Perpustakaan

Bahagian Perpustakaan

DIREKTORI KAKITANGAN : BAHAGIAN PERPUSTAKAAN
NO FAKS : (6086-855299)

 

KETUA BAHAGIAN

Daisy Pawie

 (6086)-855296

ketua_perpustakaan.btu@upm.edu.my

 daisy@upm.edu.my

   
 

PUSTAKAWAN KANAN

Nathuhain Binti Ibrahim

 (6086)-855292

 nathuhain@upm.edu.my

   
 

PUSTAKAWAN KANAN

Surimah Binti Basri

 (6086)-855297

 surimah@upm.edu.my

   
 

PUSTAKAWAN KANAN

Awang Ahmad Faizi Bin Awang Dahlan

 (6086)-855295

 a_faizi@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN KANAN

Mohd. Faizal Bin Jabat

 (6086)-855293

 mhdfz@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN KANAN

Noraini Binti Turky

 (6086)-855294

 norainitk@upm.edu.my

   

PEMBANTU PUSTAKAWAN KANAN

Hazma Binti Julaihi

 (6086)-855293

 hazma@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN

Azman Bin Mohamad

 (6086)-855294

 azman_upmkb@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN

Dayang Yuselmiza Binti Awang Yusof

 (6086)-855294

 dygyus@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN

Helena Anak Sain

 (6086)-855293

 helena@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN

Lemina Anak Sambau

 (6086)-855294

 lemina@upm.edu.my

   
 

PEMBANTU PUSTAKAWAN

Siti Sunarti Binti Waini Osman

 (6086)-855294

 ctsunarti@upm.edu.my

   

PEMBANTU PUSTAKAWAN

Hairoon Binti Juhaili

(6086)-855294

 hairoon@upm.edu.my

  

 

Kemaskini:: 23/05/2018 [lanz]

PERKONGSIAN MEDIA

UNIVERSITI PUTRA MALAYSIA KAMPUS BINTULU SARAWAK

Jalan Nyabau, Peti Surat 396,
97008 Bintulu, Sarawak,
Malaysia

086855201
086338948
C1568725622